You are here

Створюємо затишок у вітальні

Часто доводиться чути ось яке виправдання: «Я не можу зробити ремонт (хоч давно мрію про нього) тому, що у мене немає грошей на це» .Саме такий категорії читачів нашого сайту ми і адресуємо даний пост, в якому і розповімо, як при допомоги за все пяти прийомів можна зробити вишуканою і «дорогий» будь-яку вітальню, при цьому майже не витратившись.

Створюємо вишуканий затишок у вашій вітальні з мінімальними витратами

Створюємо затишок у вітальні

1. Приведіть у порядок підлоги, заново отціклюйте їх, якщо підлоги деревяні, покрийте темним барвником для дерева або лаком кольору мореного дуба або горіха. Якщо підлога покриває ковролін, замініть його лінолеумом, що зображує «благородний паркет». Також приведіть в порядок стелю, віконні та дверні рами і самі двері, просто пофарбувавши їх.

2. Придивіться до ваших стінах, щоб зрозуміти, які з них ви можете пофарбувати в колір темної вохри. Якщо буде можливість, зробіть за допомогою гіпсокартонних конструкцій кілька невеликих ніш, в яких розмістіть вази або книжкові полиці, хоча сміливо можна обійтися і без них.



3. Обовязково постеліть в центрі кімнати невеликий, але з високим ворсом килим. Нехай чистити його буде досить проблематично, але зате він додасть всьому вашому інтерєру відсутню солідність. Таку ж роль зіграють і важкі штори з бархатистою тканини з мінімумом візерунків.

4. Залишайте фальшивий камін з гіпсових елементів, які можна купити в будь-якому будівельному магазині, або встановіть газовий. Також прикрасьте стіни картинами або фотографіями в рамках «під старовину», що також додасть інтерєру вашої вітальні солідність, властиву кінця 19-го століття.



5. Ну а завершенням всіх змін стане 2-3 меблевих елемента, які за безцінь і без праці ви зможете знайти або по приватних оголошеннях, або в спеціалізованих меблевих ломбардах. Знайдіть шафа, комод і невеликий столик, виглядають по-справжньому старовинними. Пофарбуйте їх в темний колір і полакіруйте, щоб прикрасивши ними свою вітальню, ви змогли надати їй дійсно солідний, але при цьому досить вишуканий вигляд.

Створюємо затишок у вітальні

Створюємо затишок у вітальні

Створюємо затишок у вітальні




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!