You are here

Про фанері і теплих підлогах: поєднуємо!

Доброго дня.

фанера тепла підлога

Укладання трубки

В принципі можна. Але, дивлячись на який тепла підлога. Традиційний водяний на деревяні підстави укладати не варто.

Адже, як Ви знаєте, завжди є ймовірність того, що через дефекти укладання водяної підлоги доведеться демонтувати покриття. Тепер уявіть, що вийде з Вашої фанери, якщо на неї потрапить волога.

На водяну систему утеплення найкраще укладати стандартну стяжку, а як її зробити - Ви зможете дізнатися зі статей нашого сайту, для цього просто скористайтеся пошуком.



Електричні і плівкові і кабельні - можна, такі "тандеми" часто використовуються в моїй практиці.

Але варто врахувати що деревина і багато продуктів її переробки мають погану теплопровідність. Іншими словами, у Вас тоді буде погана тепловіддача, і щоб відрегулювати температуру в приміщенні, Вам доведеться піти на великі витрати.

Крім того, врахуйте ще й фінішне покриття, частина тепла піде і на нього. І знову ж таки, якщо у Вас буде ще й паркет, або навіть ламінат (згадайте про підкладку), то Ви таким чином штучно самі знизити температуру.

Інакше кажучи, загубиться ефективність, що дуже небажано.

І ще момент - чомусь багато робітників рекомендують влаштовувати не, скажімо, стяжку поверх теплої підлоги, а укладати керамзит. Даний варіант я Вам вкрай не раджу, керамзит - це дуже ефективний утеплювач, який має погану теплопровідність.

Адже що це таке - просто спеклися під впливом високої температури шматочки глини.

Іншими словами, під теплу підлогу його укладати можна, а ось над - не можна.

Для грамотного пристрою систем "Тепла підлога" я рекомендую до прочитання матеріали з однойменної рубрики, там максимально все розкладено по поличках саме для тих людей, які вперше стикаються з цим поняттям і хочуть виконати всі роботи своїми руками.

І якщо після прочитання у Вас або залишаться, або виникнуть нові питання, ідеї - звертайтеся, я завжди радий вам відповісти і допомогти!




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!