You are here

Чи можна і як облаштовувати наливна підлога прямо на грунті?

Добрий день.

як облаштовувати наливна підлога прямо на грунті

Облаштування наливної підлоги

Відповідь на ваше запитання однозначна - без стяжки вам не обійтися. Почнемо з того, що покриття просто не матиме адгезії з глиною - ці види речовин несумісні.

Та й уявіть, як саме ви збираєтеся вирівнювати цей тип покриття? Але ж вирівнювання - важливий пристрій такого типу статі.



Ці підлоги влаштовуються декількома шарами, які, зміцнівши, стають абсолютно не пластичними.

І що ми будемо мати в підсумку? уклавши заливний підлогу тонким шаром на горбисту поверхню глини (ідеально вирівняти у вас не вийде), ми добємося того, що в місцях переломів підлогу стане тріскатися.

І буде та колосальна втрата грошей, і витрачені нерви, майбутній ремонт з обовязковим демонтажем зіпсованого покриття. Вам воно треба?

Тому запамятаємо - обовязково робимо стяжку! Ті кілька сантиметрів, які ви хочете виграти, в майбутньому, буквально через кілька місяців, зажадають капітальної заміни, і знову таки повернетеся до бетонної основи.

У вашому варіанті потрібно буде уважно прочитати кілька наших рубрик, а саме, зверніть увагу на пристрій підлог по грунту, потім - на тонкощі облаштування стяжки, і, нарешті, заливні підлоги - думаю, незрозумілого там немає.

І все-таки, якщо зявиться якийсь саме для вашої проблеми характерний нюанс, пишіть, буду радий відповісти.

І сподіваюся, що ви прислухаєтеся до моїх рекомендацій, так як, на жаль, я кожен день є свідком того, як люди, в силу певного незнання намагаються заощадити, а в підсумку - платять двічі.

Будівництво - це теж свого роду наука, яка враховує як хімію, так і фізику, і якщо ви якісь моменти при влаштуванні пропустіть, не дивуйтеся, коли результат не буде таким, як хотілося б.




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!