You are here

Паркетна дошка на пробкою підстилці: чи достатня для звукоізоляції?

Доброго вам дня.

Ваш варіант цілком можливий, однак, я все ж раджу Вам ознайомитися зі статтями рубрики, так як не зовсім зрозумів з Вашого питання то, як Ви збираєтеся зібрати в результаті паркетну дошку.

Паркетна дошки на пробкою підстилці

Пробковая підстилка під паркет



У плані теплоізоляції і звукоізоляції - варіант непоганий, однак поняття "достатній" тут дуже ємко і різниться, так як не всім підійдуть такі показники, але в принципі, з урахуванням того, що збірні пустотні перекриття все ж також мають деякі показниками як тепло- так і звукоізоляції, то я вважаю такий варіант можливим.

Однак все-таки для особистого заспокоєння я б порадив все ж зробити правильний пиріг статі, цим ви не тільки б перестали будити сусіда знизу, але і самі б відчули, як значно Тепелена стало б в приміщенні.

На нашому сайті є ряд статей про те, як виконати кладку пошарово, проте повторюся:

  • Робимо гідро- і пароізоляцію;
  • Укладаємо утеплювач;
  • Монтуємо фінішне покриття.

Ще раз слід зазначити, що варто продумати на рахунок способу збирання покриття підлоги з паркетної дошки, так як даний матеріал не можна назвати повністю аналогічним з ламінатом - таке покриття більш вимогливо, крім того, вимагає певних умов догляду - тому, думаю, вам слід заздалегідь продумати основні моменти.

І ще один нюанс - паркет вам обійдеться дорожче, ніж ламіноване покриття, а якщо Ви будете влаштовувати правильний "пиріг статі", то, відповідно, це будуть додаткові витрати.

врахуйте всі тонкощі майбутньої справи, а якщо у Вас зявляться ще питання - буду радий відповісти!




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!