You are here

Стикування лінолеуму своїми силами

Доброго вам дня.

Справа в тому, що зараз є дуже широкий вибір матеріалу, який можна використовувати при укладанні лінолеуму.

стикування лінолеуму

Стиковка лінолеуму "зварюванням # 187;

Стики лінолеуму можна буде робити виходячи з вимог укладання, а саме:

  1. Існують спеціальні "лінолеумні профілю" - з дво сторін в даний профіль вставляється покриття підлоги, далі стрічка притискається до підлоги - варіант дуже надійний і досить дешевий, проте не все так просто - весь мінус даного монтажу в тому, що по суті на стиках зявляться невеликі поріжки, які просто неминучі при даному процесі укладання;
  2. Використання клею - варіант "класичний", однак мушу зізнатися, що з таким варіантом через деякий час, яке залежить саме від якості клею, лінолеум все ж "розповзеться" на стиках, так як полотнище буде всихати, даний варіант також відноситься до розряду дешевих, проте не думаю, що таких результатів в результаті будуть раді, хоча кілька років все буде виглядати дуже добре;
  3. Зараз при стикуванні лінолеуму використовують двосторонній скотч і "холодне зварювання" - варіант цілком надійний і досить довго повернхость буде радувати Вас якістю укладання, причому істотно довше, ніж при влаштуванні стиків по 2 варіанту. Такий монтаж можна назвати дешевим, щодо попередніх варіантів, однак він є найбільш оптимальним, тому Вам доведеться походити по будівельному ринку в пошуках таких елементів стикування лінолеуму, причому не варто купувати дешеві аналоги, тому що в підсумку може бути загублена весь матеріал покриття.

У підсумку я розписав всі основні способи влаштування стиків при укладанні лінолеуму (прибивання по стиках цвяхами я опустив, так як даний варіант вважаю просто нерентабельним і неестетичним), так що вибір способу залишається вибрати Вам - що саме підійде Вам більше в процесі виробництва даної роботи.




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!