You are here

Тепла підлога: порушення технології виробництва

Доброго вам дня.

Судити складно про проблеми, з якими у Вас виникли такі дефекти без наочного огляду, проте судячи з Ваших слів можна однозначно сказати про порушення технології заливання підлоги.

Тепла підлога: порушення технології

"Тепловий" пиріг

Демпферну стрічку можна назвати елементом, який можна опустити - це елемент сполучення підлоги зі стінами, адже саме тепла підлога буде піддаватися частим перепадів температури, розширюючись і стискаючись поперемінно, в результаті можлива поява деформації поверхні, що відповідно позначиться на покритті підлоги.

Я вважаю, що в даному випадку демонтаж плити, далі подальша грунтовка бетоноконтактом і укладання плитки на інший клей, як Ви правильно помітили, дійсно може призвести до появи деформації самої плитки і навіть появи на них тріщин, так як мармур сам по собі є досить неміцним матеріалом, також швидше за все укладання ведеться безстикового, тобто з мінімально-можливими зазорами, що також позначиться на можливості появи тріщин. Так що в даному випадку більш міцний клей навпаки може грати кілька негативну функцію.

Рішення даної проблеми - на мій погляд - це постаратися все ж влаштувати демпферний зазор.

Демонтаж покриття це буде просто утопія, тому що повязане з додатковими затратами як на сам демонтаж, так і на пристрій нового покриття - значно збільшується вартість роботи, причому для замовника це буде фактично є необгрунтованим, значить необхідно по можливості зясувати схему розташування труб і можливо зробити штробу - варіант складний, так як можна буде зачепити трубу, порушивши в результаті конструкцію теплої підлоги, також цей процес повинен проводитися на належну глибину і величину, що знову робить це дещо складним процесом - я думаю саме в даному випадку конструкція буде врятована - більше аналогів, які не будуть сильно бити як по кишенях замовників і Ваших, а також всі інші варіанти будуть вимагати значних трудовитрат.




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!