You are here

Про товщину утеплювача для тих, хто працює своїми руками

Доброго дня.

товщина утеплювача

мінераловатний утеплювач

Товщина екструдованого пінополістиролу максимально повинна становити 10 см, тобто два шари плит по 5 см. Більше укладати сенсу не має, так як теплоізоляційні характеристики утеплення збільшуватися все одно не будуть.

Пориста, рівномірно влаштована структура матеріалу з зразковим діаметром осередків від 0.1 до 0.2 мм забезпечує якісне утеплення.



Приблизний термін служби - до 40 років.

Що стосується того, що ви називаєте утеплювач з місцями для кріплення труб. Ви швидше за все маєте на увазі профільні плити для водяних теплих підлог. Якщо ви збираєтеся робити у себе таку опалювальну систему, погоджуйтеся - профільні плити - річ хороша.

В основному, плита виготовляється з ущільненого пінополістиролу, який, за рахунок ущільнення отримує додаткову міцність.

Верхній шар захищається спеціальної лавсанової плівкою, крім того, продумані стовпчики для зручної укладки труб з теплоносієм.

Зручно те, що в принципі все плити такого роду забезпечені замковими системами, що полегшує монтаж, та й прискорює терміни укладання теплої підлоги.

Нижня сторона плити має досить "пухирчатою" структуру, що допомагає не тільки згладити невеликі нерівності підлоги, але і значно підвищити шумоізоляцію конструкції.

Якщо Ви розглядаєте ці плити як варіант, то вже додатково укладати під підлогу екструдований пінополістирол не слід.

Таким чином, що саме укладати, що віддати перевагу - в принципі, вирішувати Вам. Обидва способи непогані, думаю, Вам слід звернути увагу на цінову складову.

Сподіваюся, мої поради і рекомендації будуть Вам корисні, і якщо в процесі укладання у Вас виникнуть ще питання, звертайтеся, я завжди на звязку.




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!