You are here

Пристрій стяжки по дощатого настилу своїми силами

Доброго вам дня.

Питання досить важкий, тому що дійсно під таким навантаженням, а стяжка з цементно-піщаної або бетонної суміші матиме цілком вражаючий вага, підлоги можуть почати просідання, що є нерентабельним.

Оцінити я не можу, так як для цього потрібен виїзд безпосередньо на місце, для огляду конструкції.

У Вашому випадку також повинен відзначити, що бажано все-таки не влаштовувати стяжку по деревяному покриттю - цей варіант можливий, однак, не є "переважним". По можливості краще піти від цього варіанту.

Дуже раджу Вам взяти до уваги статті про підлоги по грунту, як варіант влаштування підлог у Вашому випадку. Подумайте, найпростіше Вам демонтувати деревяне покриття, і вже робити міцне підгрунтя.

Як то кажуть, колос не повинен бути на глиняних ногах.

Поцікавтеся статтями з рубрики про керамзиті, даний утеплювач цілком підходить у Вашому варіанті.

Також почитайте статті на нашому сайті і ознайомтеся з різними варіантами покриття і їх типів.

Адже буде дуже прикро, якщо Ви по деревяному настилі спорудити стяжку, потім поверх - пустіть обробку. Така конструкція буде коштувати певну, досить цікаву суму. І тут раптом - все піде прахом.

Або підлогу під вагою почне нерівномірно просідати, потім піде освіту тріщин в стягуванні, і як результат - порушення фінішного отелочние шару.

Після цього, якщо Ви все одно залишитеся при думці, що краще влаштувати стяжку по дощатого настилу - звертайтеся знову або в разі, якщо Ви зупиніться на іншому варіанті, однак у Вас виникнуть деякі питання - буду радий допомогти.




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!