You are here

Поліуретановий плінтус: фарбуємо, як хочемо!

Доброго вам дня.

Справа в тому, що взагалі поліуретанові плінтуси можна фарбувати практично улюблені фарбами, найчастіше використовують масляну або водоемульсійну фарбу - все буде залежати від того, який саме текстури і поверхні Ви хочете домогтися.

поліуретановий плінтус

поліуретановий плінтус

Масляна фарба досить гарне покриття, причому можна вибрати фарбу, яка допоможе Вам влаштувати як глянсову білу поверхню, так і матову. Водоемульсії створить матову поверхню. При фарбуванні необхідно створити максимальну однорідність покриття, щоб плінтус виглядав одним цілим.

Для цього покривати поверхню слід плавними, "довгими" мазками, уникаючи надлишку фарби на кисті.

На жаль Ви не вказали, який саме фарбою Ви покривали, так що судити і щось підказати мені складно. Не виключено, що наступні шари фарби допоможуть Вам вирівняти колір і неоднорідність.

Якщо далі трохи поговорити щодо монтажу такого типу "окантовочного" вироби, то можу зауважити, що він досить простий.

Для цього у виробника відразу при покупці товару купується ще і фурнітура, спеціальні планки, кліпси, вобщем, все, що може надати конкретна фірма.

Деякі види монтуються за допомогою внутрішніх замків з тильного боку, принадність такого кріплення полягає в тому, що зовні цього в принципі не видно.

Однак повторюся, щодо фурнітури слід звернутися відразу ж, як ви купуєте партію товару, так як якщо згодом кріплення саме цієї фірми у Вас не буде, то якість монтажу залишить бажати кращого.

Сподіваюся, мої рекомендації були вам корисні, якщо ж виникнуть ще питання - буду радий відповісти.




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!