You are here

Колір плінтуса - який вибрати?

Доброго вам дня.

Обидва варіанти мають право на життя.

колір плінтуса

Колір плінтуса, підібраний під підлогу



Контраст між підлогою і плінтусом за кольором буде також виглядати дуже цікаво, чітко визначить межі даних обсягів, виділивши поверхню підлоги як "самостійну одиницю".

Даний варіант буде добре виглядати, якщо всі монтажні роботи по вирівнюванню стін, а також пристрій поверхні підлог виконані практично ідеально, так як якщо виникнуть нерівності, а, відповідно, щілини між підлогою і плінтусом або між плінтусом і стінами - це значно знизить якість і вид роботи, так як за рахунок контрасту дані неточності будуть дуже виділятися.

Також дуже цікаво виглядає "ансамбль" плінтусів і дверей, так як це теж за рахунок однакового кольору смакота в єдиний обєм, причому також здорово буде виглядати, якщо будуть організовані лиштви тієї ж фактури і кольору - картинка вийде повною і завершеною.

Якщо ж підлогу і плінтус збігаються за кольором - в даному випадку набагато простіше приховати невеликі вади, так як за рахунок такого обсягу поверхні, колір якої однаковий - оці не буде за що "зачепитися", отже невеликі щілини будуть просто не помітні. Двері будуть окремої "величиною", причому чітко розмежовувати плінтус. Дане рішення є "стандартним".

Оригінальність задумки і оформлення завжди підкреслить Вашу неординарність, так що я думаю в даному випадку не потрібно боятися експериментів, можна і бажано, звичайно, не закуповувати відразу обсяг, а дістати зразок - докласти і подивитися - як в результаті дана композиція буде виглядати, та й самі Ви будете бачити як зроблені підготовчі роботи, а також монтаж поверхні підлоги - адже це позначиться на підсумковому виборі. Одним словом - не бійтеся стати оригінальним і Ваша кімната буде мати неповторний вигляд, що однозначно помітять Ваші друзі і знайомі.

Дуже радий, якщо зумів Вам допомогти. Якщо у Вас виникнуть ще питання або ж якісь проблеми, буду радий їх вирішити!




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!