You are here

Інструменти для різання плитки: беремо тільки найнеобхідніше!

Доброго вам дня.

Інструменти для різання плитки

необхідний інструмент

Є кілька варіантів спеціальних інструментів:

  1. Невелика ручна циркулярка, відома як "бджілка" - дуже зручний і досить прийнятний за ціною інструмент - для розпилу необхідно буде придбати спеціальний диск, який спеціально розрахований на це - проте в даному випадку слід зазначити, що плитку бажано ретельно вимочити, так як подачу води в момент різання робити не варто - можна зіпсувати інструмент;
  2. Спеціальні верстати для різання керамічної плитки - дуже зручний, але вузько-спеціалізований інструмент. В даному випадку якість розпилу буде найкращим, так як верстат розрахований на дані маніпуляції - наявність подачі води зробить процес різання плитки набагато чистішим, так як буде відсутній велика кількість пилу, також за рахунок подачі води і використання хорошою ріжучої пили - глазуревая поверхню плитки не буде мати відколів.


Єдино, Вашим головною умовою було розрізати плитку без шлюбу - при відсутності досвіду це досить проблематично.

Крім того, раджу бути дуже акуратним в процесі роботи з "бджілкою", даний інструмент досить примхливий, а в руках новачка - ще й небезпечний. Простежте, щоб диск міцно тримався, і вже саме собою - до підключеного в мережу інструменту не підпускайте дітей.

Другий варіант, звичайно, дуже зручний, зізнаюся, у мене такої фірми "Макіта". І різка акуратна, і якісна, та й справді після розпилу навіть на кахлі з глазуревим покриттям дрібної розсипи тріщин немає.

Як варіант можу запропонувати Вам взяти Вашу плитку і пройтися до будівельного ринку, там часто майстри, якщо обсяг роботи невеликий, роблять різання прям у Вас на очах.

Сподіваюся, мої поради щодо вибору інструменту будуть Вам корисні, більш того, Ваша різання вийде дійсно без шлюбу.

І якщо у Вас ще виникнуть питання - пишіть нам на сайт, я завжди радий відповісти!




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!