You are here

Кахельна плитка на стінах: особливості укладання

Доброго вам дня.

Робити так не варто - справа в тому, що адгезія глазуревого покриття кахлю дуже погана, практично нульова, в результаті чого це призведе до тому, що обробка стін з нового кахлю почне відвалюватися - варіант неприйнятний для нас.

Доведеться демонтувати всю плитку зі стін.

Можна використовувати для цих цілей перфоратор з насадкою "лопатка" або використовувати молоток і щось на зразок стамески - кінець повинен бути плоским і, бажано, загостреним - в даному випадку буде важкувато зняти першу плитку, тоді як після цього робота почне просуватися набагато швидше, це нам забезпечити ідеальні "слабких сторін" розчину, а саме погане опір розчину на розтяг + динамічне навантаження (удар).

В принципі, то, як тримається стара плитка, говорить про якісну укладанні, однак немає такої укладки, яку було б не можна демонтувати.

Я розумію, що зараз Вам здається, що все може вийде, але мій Вам порада - навіть не намагайтеся, в результаті ви все одно повернетесь до початку, тільки у Вас або відпала плитка зашкодить щось, або весь використаний матеріал в результаті буде відпадати пластами.

І якщо є якісь варіанти, я бачив на інших сайтах, коли майстри радять відбити глазуревую поверхню для поліпшення зчеплення, то вони можуть бути застосовані виключно для підлог, але аж ніяк не для стін.

Тому озбройтеся інструментом і терпінням, все у Вас вийде!

До речі, для прискорення процесу рекомендую користуватися не стамескою, а саме перфоратором. якщо у вас ще немає перфоратора - придбайте, в домашніх справах він - незамінний помічник.

Тільки щоб не переплатити, беріть перфоратор для домашнього користування, зносити ж перегородки Ви не збираєтеся!

Таким чином, сподіваюся, Ви прислухаєтеся до моїх рекомендацій, і все ж демонтіруете стару кладку. А як правильно виконати монтаж плитки - читайте у нас на сайті, і все у вас буде зроблено якісно і на довгий час!




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!