You are here

Про пирозі підлог по грунту докладно для початківців

Доброго дня.

пиріг підлог по грунту

Послуги із влаштування підлог

Правильний пиріг статі в вашому випадку такий:

  • Підсипка - 15/20 см. З них спочатку гравій - 15, а лише потім пісок, товщиною в 10. Спочатку висипається гравій, який акуратно вирівнюється лопатою, потім поверх гравію знову ж лопатою накидається пісок. Важливо все акуратно розрівняти, для цього використовуємо старий, перевірений спосіб - беремо знайомий нам будівельний рівень, а так само правило, і приступаємо до роботи.
  • Далі йде гідроізоляція з щільної поліетиленової плівки - не менше 200 мкм завтовшки. Даним моментом зневажати не вар, так як часті випадки, коли через підсипку волога капілярним способом піднімалася до самої стяжки, руйнуючи тим самим її зсередини. У підсумку - або в певний момент утворювалася тріщина, або підлогу просто просідав.
  • Теплоізоляція, можете використовувати Піноплекс, 5см вистачить. Якщо є інші варіанти утеплення, то вони цілком теж мають право на реалізацію.
  • Армована сітка. Так, її можна замінити фіброволокном, якщо шар бетону не перевищуватиме 5. Знову ж, обовязково арміруем стяжку, така сітка виконує свого роду роль каркаса, тримає бетон, працюючи на розтягнення.
  • Чорнова стяжка з бетону - 3, даний варіант не завжди можливий, але дуже бажаний.
  • Вирівнює стяжка - 1.5.

Такий приблизний розклад пошарово в Вашому випадку. Перед виконанням робіт щиро Вам рекомендую почитати нашу однойменну рубрику, там досить просто і доступно описано, як виконати ті чи інші види укладання підлоги, що, думаю, буде Вам дуже корисно.

А якщо в процесі виникнуть ще сумніви і питання, буду радий їх вирішити, я завжди на звязку.




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!