You are here

Проблеми зі шпаклівкою паркету

Доброго вам дня.

Відверто кажучи цікаві наслідки закладення швів. Справа в тому, що на мій погляд, судячи з Ваших даних, варіант "бук винен" дещо не виправданий.

шпаклювання паркету

шпаклівка паркету

Так, дерево має властивість "дихати" - тобто має досить великий діапазон розширення та звуження, дерево може розбухнути, проте в цьому випадку шпаклівку швидше за все не видавив, а деформувало, в результаті чого вона не просто вилазила, а ще й тріскалася.

Однак, при ремонті, майстер саме повинен враховувати таку властивість деревини, він же не може стверджувати, що перший раз таке бачить.

Чи є у Вас тріщини в шпаклівки - цього Ви не написали, швидше за все їх і немає, так як даний дефект було б видно. Також - температура стабільна, проте наносився водяний лак - це могло кілька позначитися, проте не думаю, що буде настільки "категорично", щоб шпаклівку видавив.

Судячи з усього - паркет у Вас вже досить тривалий період, отже деревина досить просушенная. У підсумку все ж до варіанту, що проблема зі шпаклівкою або з порушенням виробництва даної роботи, я схиляюся найбільше.

Мабуть, майстер не врахував такого варіанту, що паркет пересушене, ще й скористався лаком на водяній основі - в результаті дерево і набрало води, роздають в ширину.

Повторю ще раз - це цілком очікувана реакція матеріалу, до якої фахівець повинен був бути готовий, тепер же говорити, що "бук винен" навіть якось смішно.

Звичайно, краще було б побачити цей варіант наочно - було б легше дати більш точну відповідь.




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Схожі повідомлення

Увага, тільки СЬОГОДНІ!